JESTEM WYSTARCZAJĄCA 

 

Wszystko o byciu kobietą wrażliwą w biznesie.

 

Posłuchaj niesamowicie inspirującej rozmowy między mną - Anną Skonka-Wyjtysiak - coachem indywidualnym, biznesowy i trenerem Design Thinking, a Moniką Kawulok coachem holistycznym.

3. Co to znaczy mieć zdrową relację z samą sobą.

2. Zmiany, jak zacząć zmieniać swoje życie tak by nie popaść w błędne koło. 

1. Kim jest i jak się tu znalazłam czyli o tym, jak powstało BloomArt.

Są momenty w życiu, że chcesz podzielić się tym, co masz w środku. Chcesz opowiedzieć światu historie widziane z Twojej perspektywy. Czasami chcesz wykrzyczeć na głos, to co głęboko zakorzenione, a z jakichś powodów bałaś się otworzyć. Tak właśnie było w moim przypadku.  Podczas indywidualnych sesji, pracy w grupach spotykam tak niesamowitych ludzi, że człowiek sam w sobie napędza się inspiracją. Czerpię od nich garściami ich energię, wewnętrzne piękno, mądrość i determinację w dążeniu do zmiany.

 

Stąd narodził się pomysł, by zacząć nagrywać podcast. Zasługujesz na to by kwitnąć! To seria moich osobistych przemyśleń oraz rozmów z osobami, które dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Ten podcast to mój drogowskaz dla Ciebie, jeśli które czujesz, że możesz więcej, ale wciąż coś Cię powstrzymuje, by podjąć stanowczy krok w kierunku zmiany. Być może czujesz, że chcesz zacząć działać, zmienić swoje życie i zacząć podejmować dobre dla siebie decyzję, to ten podcast jest dla Ciebie. Zainspiruj się pięknymi opowieściami o sile wewnętrznej człowieka, o tym jak wiele zależy od nas samych i tylko my mamy wpływ na to co, jak i kiedy się zadzieje! Zaprojektuj swoje życie!

PODCAST

BLOOM

ODCINKI

WSTĘP

Telefon: +48 605 742 493

E-mail: kontakt@bloom-artcoaching.pl

Copyright © 2024 BloomArt Coaching