Umów się na spotkanie >

Jesteś w odpowiednim miejscu, żeby zacząć wyznaczać swoje priorytety, działać zgodnie z planem i spełniać się jako projektant własnego życia. Może zaczniesz nawet już dzisiaj? To Ty decydujesz o swoim losie. Pragniesz podejmować decyzje, które zaczną korzystnie wpływać na Twoje życie i przyszłość. Zrób ten pierwszy krok na przód. 

 

Wypełnij  formularz kontaktowy, żeby umówić się na spotkanie ze mną. Razem omówimy wszystkie pytania i wyznaczymy dla Ciebie jasne cele, oraz plan działania zgodny z Tobą.

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Wybierz rodzaj wspracia, jakie potrzebujesz
Coaching Indywidualny
Coaching Biznesowy
Szkolenia i warsztaty DESIGN THINKING
Twój cel
Opisz swoją sytuację
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Potrzebuję Coachingu Indywidualnego >

Czujesz, że jesteś w innym miejscu lub potrzebujesz współpracy na tle biznesowym? Poznaj Coaching Biznesowy

 
Pragniesz prężnie rozwijać swój biznes, budować wyjątkową markę, która jest autentyczna i przyciąga idealnych klientów, zadbać o siebie jako manager albo rozwijać swój zespół?
 
Pracujesz na stanowisku menedżerskim? Chcesz być liderem, który potrafi motywować i budować relacje na bazie empatii i wrażliwości? Chcesz nauczyć się radzić sobie ze stresem i stawiać granice?
Planujesz rozwijać swoich współpracowników i stawiasz na pracę zespołową?
Marzysz o własnym biznesie, ale nie umiesz zbudować planu działania, wyznaczyć priorytetów i decyzyjności?

UMÓW SPOTKANIE

Po kilkunastu latach pracy w jednym miejscu podjęłam decyzję o odejściu z pracy. To mnie przeraziło! Bałam się nowego miejsca, nowych ludzi. Podczas sesji, krok po kroku tworzyłyśmy plan mojej nowej ścieżki zawodowej. Rozpracowałam po drodze swoje blokady i przekonania. Przegoniłam moich sabotażystów. Zrzuciłam cały ciężar z mojej głowy. Teraz działam z wiara w siebie i nową energią.

 

 

 

- Agnieszka

Nie przypuszczałam że to jest możliwe - moje podejście do pracy na etacie zmieniło się bardzo, mój plan związany z rozwojem działalności nabrał mocy i czuję się z tym świetnie 🙂

 

 

 

- Patrycja

POZNAJ OPINIE O COACHINGU IDYWIULANYM

Coaching indywidualny prowadzę według certyfikowanej metody Career Steps Revolution, opracowanej przez Talent Development Institute. To wyjątkowa i intymna podróż, podczas której odkrywasz swój potencjał, rozumiesz jak dbać o swoje potrzeby, co robić z przeciwnościami losu, by realizować swoje cele. Rozpoczynamy ją od rozmowy wstępnej, która zazwyczaj trwa 40-60 minut. Jest to spotkanie, dzięki któremu otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, będziesz mogła poznać mnie bliżej i zobaczysz sposób, w jaki będziemy razem działać. Wspólnie ustalimy Twoje cele i drogę, która będzie Cię prowadzić w ich kierunku. Jestem tu dla Ciebie, dlatego zawsze dbam o to, by spotkanie było dla Ciebie komfortowe, tak żebyś Ty znalazła przestrzeń na otworzenie się i mówienie tego, czego być może dotychczas nie powiedziałaś głośno. Niezależnie od Twoich priorytetów, sprawdzamy różne obszary Twojego życia. To pomaga zweryfikować, czy problem z którym walczysz, nie ma podłoża w innym miejscu niż to, które dotychczas wskazywałaś. Jestem tu po to, żeby nie tylko pomóc Ci w sukcesie w przyszłości, ale również zadbać o przeszłość i zamknąć to, co otwarte i co przeszkadza w obecnym działaniu. 

 

Nasza wspólna droga może mieć różny charakter, dlatego będzie ona dobrana pod Twoją osobę, Twoje potrzeby i ambicje. Każda z nas jest inna i wymaga innego podejścia, po to też jest spotkanie wstępne, które pozwoli mi ułożyć dla Ciebie idealną drogę po sukces. Wątpliwości i dylematy to normalna reakcja dla osoby, która chce coś zmienić, zaczyna działać i poszukiwać. Nie rezygnuj jednak z możliwości, które pojawiają się przed Tobą. Zrób więc krok na przód i przekonaj się, gdzie ta decyzja Cię zaprowadzi. Mogę Ci obiecać, że niezależnie od tego co postanowisz, dokonasz wyboru. A Twój wybór to też odpowiedź. 

 

To jak będzie? Chcesz zobaczyć co może czekać na Ciebie za tym mostem? Za pomocą poniższego przycisku przejdź do formularza kontaktowego  i umów się na rozmowę wstępną. Po naszym spotkaniu sama zdecydujesz, czy jestem dla Ciebie i czy to właśnie ja mam towarzyszyć Ci w tej wyjątkowej podróży.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ

NASZA WSPÓŁPRACA

Zrównoważone życie

 

Coaching pomaga w znalezieniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, wspiera w identyfikowaniu priorytetów i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze swoimi wartościami.

 

Motywacja i pewność siebie

 

Coaching indywidualny wspiera w podnoszeniu motywacji wewnętrznej, pomaga w przełamywaniu blokad i zwiększa pewność siebie, co prowadzi do podejmowania odważnych kroków w życiu.

 

Ulepszona komunikacja

 

Coaching pomaga w doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych, zarówno w relacjach osobistych, jak i zawodowych. Poprzez praktyczne techniki komunikacyjne, wspomaga budowanie zdrowych relacji.

 

Zarządzanie stresem

 

Indywidualny coaching uczy technik radzenia sobie ze stresem, budowania odporności psychicznej i podejmowania świadomych decyzji, co wpływa na lepsze zarządzanie codziennymi wyzwaniami.

 

Rozwój osobisty

 

Dzięki coachingowi  indywidualnemu można lepiej poznać samego siebie, zrozumieć swoje wartości, mocne strony i możliwości. To także szansa na lepsze zrozumienie swoich potrzeb i priorytetów.

 

Osiągnięcie celów

 

Coaching indywidualny pomaga w wyznaczeniu jasnych i konkretnych celów, określeniu kroków, i zgromadzenia narzędzi oraz wiedzy, które prowadzą do ich osiągnięcia. 

KORZYŚCI COACHINGU IDYWIDUALNEGO

Masz wrażenie, że tkwisz w miejscu, nie rozwijając się tak, jak byś chciała? Widzisz, że Twoje cele wciąż nie są zrealizowane i nic nie zapowiada tego, że kiedyś będzie inaczej? Brakuje Ci wsparcia i konkretnych narzędzi, by zmienić to, co nie satysfakcjonuje Cię w Twoim życiu? Zastanawiasz się, czy potencjał, jaki w sobie masz, wykorzystujesz w pełni? Chciałabyś dotrzeć do miejsca, gdzie osiągasz wszystko, czego pragniesz? Czujesz, że brakuje Ci kogoś, kto zrozumie Twoje cele i pomoże Ci je osiągnąć, kto będzie Cię wspierał w trudnych chwilach i kierował Twoim rozwojem? Jeśli te pytania dotykają Twoich najgłębszych obaw i pragnień, być może jest to czas na zastanowienie się nad indywidualnym coachingiem. Ten rodzaj wsparcia to szansa na odkrycie potencjału, przezwyciężenie barier i dotarcie do miejsca, gdzie chcesz być.

CZY TO O TOBIE ?

Jeśli jesteś tutaj, prawdopodobnie masz przeczucie, że życie ma coś więcej do zaoferowania, niż to, co widzisz na pierwszy rzut oka. Wierzysz w to, że możesz osiągnąć naprawdę wiele, ale jeszcze nie wiesz, gdzie możesz podążać. Dla mnie to nie jest przypadkowa myśl. To iskra, która skłania nas do poszukiwań i otwiera przed nami drzwi wszechświata.

 

Na pewno zastanawiałaś się kiedyś, jak by to było mieć dedykowane wsparcie, które skupia się wyłącznie na Tobie, Twoich celach i aspiracjach? 

 

Indywidualny coaching to właśnie to miejsce, w którym Twoje potrzeby i cele stają się absolutnym priorytetem. To spersonalizowane sesje, które koncentrują się na Twoim osobistym rozwoju, pozwalając Ci przełamać własne ograniczenia i budować skuteczne narzędzia prowadzące do sukcesu. To dedykowane wsparcie, które umożliwia Ci koncentrację na własnych potrzebach oraz skuteczne rozwijanie się w sposób dostosowany do Twojego życia.

 

CZY COACHING

INDYWIDUALNY JEST

DLA CIEBIE?

Wyzwól w sobie odwagę i zacznij pewnie kroczyć przez życie, nie bojąc się wyzwań.

 

Masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, tylko prawdopodobnie o tym zapomniałaś. Po drodze zgubiłaś swoje JA, dostosowując się przez lata do wymagań i oczekiwań innych. Z dnia na dzień traciłaś swoje naturalne moce i wartości, aż w końcu zapomniałaś kim i jaka chciałaś być.

Odkryjemy to na nowo! Spakujemy w plecak Twoje schowane głęboko do szafy talenty i wartości, rozprawimy się z przekonaniami i sabotażystami, byś wyruszyła w nową podróż pewna siebie i uśmiechnięta!

COACHING 

INDYWIDUALNY

Dowiedz się więcej >

Telefon: +48 605 742 493

E-mail: kontakt@bloom-artcoaching.pl

Copyright © 2024 BloomArt Coaching 

Umów się na spotkanie >