Chcę się zapisać na szkolenie lub warsztaty >

Zapisz się na szkolenie lub warsztaty >

Zapisz się na szkolenie lub warsztaty >

Jesteś w odpowiednim miejscu, żeby zacząć wyznaczać swoje priorytety, działać zgodnie z planem i spełniać się jako projektant własnego życia. Może zaczniesz nawet już dzisiaj? To Ty decydujesz o swoim losie. Pragniesz podejmować decyzje, które zaczną korzystnie wpływać na Twoje życie i przyszłość. Zrób ten pierwszy krok na przód. 

 

Wypełnij  formularz kontaktowy, żeby umówić się na spotkanie ze mną. Razem omówimy wszystkie pytania i wyznaczymy dla Ciebie jasne cele, oraz plan działania zgodny z Tobą.

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Wybierz rodzaj wspracia, jakie potrzebujesz
Coaching Indywidualny
Coaching Biznesowy
Szkolenia i warsztaty DESIGN THINKING
Twój cel
Opisz swoją sytuację
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

UMÓW SPOTKANIE

Wizyty u Pani Ani, to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Bardziej otworzyłam się na ludzi, ucząc się jednocześnie stawiać zdrowe granice. Przestałam się przejmować i zastanawiać, co powiedzą ludzie. Nie marnuję już energii na rzeczy, na które nie mam wpływu, a skupiam się na tym, co dla mnie ważne i dobre

 

- Anna

Nie przypuszczałam że to jest możliwe - moje podejście do pracy na etacie zmieniło się bardzo, mój plan związany z rozwojem działalności nabrał mocy i czuję się z tym świetnie 🙂

 

 

- Patrycja

POZNAJ OPINIE O COACHINGU BIZNESOWYM

Szkolenia oraz Warsztaty z Design Thinking odbywają się w grupach 6-15 osobowych. Polegają na wytworzeniu burzy mózgów wśród uczestników i zmobilizowania każdego z osobna do podzielenia się swoim pomysłem, który zainspiruje kolejno resztę uczestników do stworzenia innowacyjnego rozwiązania problemu.  

Doskonalenie:

 

Na podstawie wyników testów dokonywane są poprawki i ulepszenia, co prowadzi do ciągłej iteracji i doskonalenia rozwiązania.

 

Testowanie

 

Prezentacja i testowanie prototypów wśród potencjalnych użytkowników w celu uzyskania opinii i feedbacku.

 

Prototypowanie

 

Tworzenie wstępnych modeli lub prototypów rozwiązań, aby zweryfikować ich skuteczność i funkcjonalność.

 

Mapping doświadczeń

 

Analiza zachowań, doświadczeń i potrzeb użytkowników, co pomaga zrozumieć głębiej, co jest istotne w kontekście rozwiązywanego problemu.

 

 

Burze mózgów

 

Grupa generuje pomysły, skupiając się na różnorodnych perspektywach i kreatywnych rozwiązaniach.

 

 

Definiowanie problemu

 

Uczestnicy identyfikują problem lub potrzebę, na którą poszukują rozwiązania.

JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY DESIGN THINKING

Design Thinking to podejście, które wykracza poza konwencjonalne metody rozwiązywania problemów. To nie tylko proces projektowania, ale sposób myślenia, który skupia się na kreatywności, empatii i rozwiązywaniu problemów w innowacyjny sposób. Poprzez wykorzystanie narzędzi z obszaru designu, analizy problemu oraz zaangażowania użytkowników, Design Thinking stawia na generowanie nowatorskich rozwiązań, które skutecznie odpowiadają na rzeczywiste potrzeby i wyzwania. 

 

To podejście otwiera drzwi do eksperymentowania, iteracji i budowania rozwiązań, które są nie tylko funkcjonalne, ale także inspirujące i dostosowane do ludzkich potrzeb.

 

W ramach procesu Design Thinking oferuję również audyt wzorniczy Twoich produktów. Jak pozycjonują się na rynku branżowym? Co mówią o nich inni? Jak wzbogacić ofertę produktową, by była atrakcyjna pod względem panujących trendów? Jakiego rebrandingu produktu lub marki wymaga aktualna oferta? Na bazie audytu przygotuję strategię wzorniczą nowej linii produktów, w skład której wejdą: raport, brief, praca koncepcyjna, praca projektowa, projektowanie produktu i strategii marketingowej, dokumentacja techniczna i nadzór wzorniczy.

CZYM JEST METODA DESIGN THINKING

Czujesz, że standardowe metody nie spełniają Twoich oczekiwań, a Twój zespół traci kreatywne podejście i zapał do innowacji? Widzisz, że między Was wkradła się rutyna i wypalenie? W codzienności szukasz nowych i ciekawszych rozwiązań, które przynoszą korzystne skutki? Kierujesz się swoimi zasadami i czujesz, że to co dotychczas jest Ci znane już nie wystarcza? Problemy, które stają na Twojej drodze stanowią powód do refleksji i stworzenia rozwiązania, które bazuje na kreatywności.

 

Projektowanie myślenia, czyli Design Thinking, to metoda twórczego rozwiązywania problemów, która może odmienić sposób, w jaki patrzysz na wyzwania biznesowe i osobiste. Czy jest dla Ciebie? Jeśli szukasz sposobu na rozwinięcie kreatywności, rozwiązywanie problemów w innowacyjny sposób, a także wypracowanie strategii zapewniających trwałe efekty, to Design Thinking może być właśnie dla Ciebie i Twojego zespołu.

 

W przeciwieństwie do konwencjonalnych szkoleń, gdzie przekaz jest jednokierunkowy, Design Thinking to interaktywne doświadczenie, które kładzie nacisk na zaangażowanie uczestników. Nie jest to tylko kolejna prezentacja czy szkolenie, to praktyczne podejście, które angażuje Twoją kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

 

To narzędzie skierowane do osób, które chcą przemyśleć proces twórczy, poszerzyć horyzonty myślenia i pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Design Thinking jest nie tylko dla specjalistów z dziedziny projektowania czy biznesu. Obejmuje on obszary od zarządzania po produkcję, od przedsiębiorczości po edukację. Otwiera drzwi do nowych sposobów myślenia, angażując różnorodne umiejętności i perspektywy.

 

CZY METODA DESIGN THINKING JEST DLA CIEBIE?

SZKOLENIA ORAZ WARSZTATY DESIGN THINKING

Przekrocz granice standardowych szkoleń i wyjdź poza schematy. 

 

Zapraszam Cię w podróż, która nie tylko rozwinie Twoje umiejętności, ale również otworzy przed Tobą nowe horyzonty, niecodzienne rozwiązania i kreatywne podejście w działaniu, które stanowi tutaj największą przewagę. 

 

Telefon: +48 605 742 493

E-mail: kontakt@bloom-artcoaching.pl

Copyright © 2024 BloomArt Coaching