Chcę umówić się na spotkanie >

Poznaj szczegóły >

Coaching indywidualny

Poznaj szczegóły >

Coaching biznesowy

Poznaj szczegóły >

Szkolenia oraz warsztaty DESIGN THINKING

POZNAJ OFERTĘ BLOOM

Jesteś w tym miejscu, ponieważ prawdopodobnie szukasz odpowiedniej drogi dla siebie. Potrzebujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i pomocy w podjęciu dobrych dla siebie decyzji. Możliwe, że przeszłaś już długą drogę, próbowałaś różnych metod, łapałaś się każdej możliwej okazji do zmiany, ale nadal stoisz w miejscu i czujesz, że to nie jest to miejsce, w którym chcesz być. Pamiętaj, że masz w sobie wszystko czego potrzebujesz do działania. Jesteś kompletna! Teraz trafiłaś w miejsce, które pozwoli Ci odkryć drogę, którą będziesz podążać w zgodzie ze sobą, i swoimi wartościami.

 

 Jeśli poczujesz, że tracisz pewność siebie, ja mogę być Twoim przewodnikiem w powrocie do wewnętrznej mocy. W moim podejściu skupiam się na zmianie "muszę" na "chcę", abyś odzyskał kontrolę nad swoim życiem. Czy czujesz, że ta pustka i frustracja przytłaczają Twoją codzienność? Jeśli tak, jestem tutaj, byśmy wspólnie odnaleźli radość w działaniu i odkryli Twoją wewnętrzną siłę. Poprowadzę Cię przez proces, który pozwoli Ci zauważyć swoje talenty i wykorzystać je w biznesie oraz codziennym życiu. 

 

Moja praca opiera się na budowaniu pewności siebie, stawianiu granic, pielęgnowaniu kreatywności i skupieniu na Twoich celach osobistych i zawodowych. Jeśli zdecydujesz się na tę podróż ze mną, zobaczysz, jak praca nad sobą może przynieść odrodzenie siły, pasji i determinacji. Wspólnie odkryjemy Twoje mocne strony i pomożemy Ci wyznaczyć kierunek, który wskazuje na spełnienie Twoich aspiracji. 

 

Gotowa na tę transformację?

,,Najważniejsze w biznesie są: innowacja, kreatywność i zmiany. Wrażliwość to miejsce, w którym ta trójka ma swój początek" 

 

- Brené Brown

CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ

Moją misją jest pomóc Tobie w odkryciu potencjału, jaki w Tobie drzemie, siły która pomoże Ci realizować wszystkie cele i nie dopuszczać do negatywnych myśli i poddania się. Chcę być Twoją przewodniczką i towarzyszką podczas tej wyjątkowej drogi ku lepszej wersji siebie i sukcesowi. 

 

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

MOJA MISJA

Jestem pasjonatką kreatywnego podejścia do życia. Wierzę, że każda z nas ma ogromny potencjał, a moje doświadczenie pomoże w jego odkryciu i rozkwicie.

 

Ponad 20 lat pracuję w branżach kreatywnych. Zaczynałam najpierw jako menedżer zespołów kreatywnych, trener design thinking i wreszcie business and life coach. Wiem, jak trudno utrzymać pomysłowość, kreatywność, witalność, błyskotliwość i odkrywczość na najwyższym poziomie, 365 dni w roku. Szczególnie, gdy pomysł ma przerodzić się w efekt, a efekt przynieść realny wynik.

 

Moje doświadczenie menadżera w korporacji sprawiają, że wiem, z jakimi wyzwaniami spotykają się na co dzień zarządzający osobami w zespołach kreatywnych lub wykonujący taki zawód. Wiem, jak często starają się ukryć swą wrażliwą stronę, żeby nikt nie pomyślał, że są zbyt słabi, by odnaleźć się w wymagającym świecie biznesu. A empatia i wrażliwość, bez których nie ma innowacji i kreatywności, to atuty, a nie wady!

 

Jednak, gdy na swojej ścieżce zawodowej zapomnisz o pewności siebie, stawianiu granic, pielęgnowaniu swojej wrażliwości, kierowaniu emocjami, wadze samoświadomości własnych stanów emocjonalnych, bardzo szybko doprowadzisz siebie lub swój zespół do wypalenia zawodowego, a z dnia na dzień Twój wkład w biznesowy sukces będzie malał. Czuję się zmotywowana, by wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu talentów, by wrażliwość rozkwitała i przekładała się na innowacje w biznesie.

 

- Bądź BLOOM!

KIM JESTEM

POZNAJ MNIE BLIŻEJ

Anna Skonka Wojtysiak

life coach certyfikowanej metody Career Steps Revolution, biznes coach i trener Design Thinking z ponad 20-letnim doświadczeniem managerskim

 

Witaj w moim świecie w którym pasja, kreatywność i biznes mają niesamowitą moc. Niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś i z czym mierzysz się na co dzień możesz osiągnąć wszystko czego tylko pragniesz. Otacza Cię szereg możliwości, które możesz złapać i dzięki nim rozkwitnąć, jak nigdy dotąd. Pragnę podzielić się z Tobą metodami i narzędziami i tym w jaki sposób działać, by przyniosło to korzyści i pomogło w budowaniu życia o jakim zawsze marzyłaś. 

Jestem life coachem, coachem biznesowym i trenerem design thinking dla osób takich jak Ty. Dla wszystkich, którzy poszukują idealnej drogi do siebie, dzięki której zyskają balans w życiu, niezależność dzięki rozwijającym się biznesom, zminimalizują stres, nauczą się podejmować korzystne dla siebie i swojego biznesu decyzje i wreszcie odważą się swoje marzenia przekuwać w realne cele. Pragnę nauczyć Cię metod, które pozwolą Ci wzrastać. Pomogę w odnalezieniu narzędzi, które będą służyć Ci na co dzień i w skomponowaniu planu działania, który będzie twoim nieodłącznym elementem drogi do lepszej wersji siebie i przede wszystkim będę Ci towarzyszyć w tej ekscytującej przygodzie, pełnej zmian na lepsze.

Telefon: +48 605 742 493

E-mail: kontakt@bloom-artcoaching.pl

Copyright © 2024 BloomArt Coaching