Umów się na spotkanie >

Chcę umówić się na spotkanie >

Dowiedz się więcej >

Potrzebuję Coachingu Biznesowego >

Wybieram Coaching Biznesowy >

Jesteś w odpowiednim miejscu, żeby zacząć wyznaczać swoje priorytety, działać zgodnie z planem i spełniać się jako projektant własnego życia. Może zaczniesz nawet już dzisiaj? To Ty decydujesz o swoim losie. Pragniesz podejmować decyzje, które zaczną korzystnie wpływać na Twoje życie i przyszłość. Zrób ten pierwszy krok na przód. 

 

Wypełnij  formularz kontaktowy, żeby umówić się na spotkanie ze mną. Razem omówimy wszystkie pytania i wyznaczymy dla Ciebie jasne cele, oraz plan działania zgodny z Tobą.

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Wybierz rodzaj wspracia, jakie potrzebujesz
Coaching Indywidualny
Coaching Biznesowy
Szkolenia i warsztaty DESIGN THINKING
Twój cel
Opisz swoją sytuację
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czujesz, że jesteś w innym miejscu lub potrzebujesz współpracy indywidualnej? Poznaj Coaching Indywidualny

 
Wyzwól w sobie  odwagę i zacznij pewnie kroczyć przez życie, nie bojąc się wyzwań.
 
Masz już w sobie prawie wszystko, czego potrzebujesz, tylko prawdopodobnie jeszcze o tym nie wiesz. Z jednej strony może brakować Ci informacji, z drugiej strony może brakować Ci wiedzy od osób, które już przeszły tę ścieżkę i są tam, gdzie chciałbyś się znaleźć. W tym miejscu pojawiam się  ja i Coaching Indywidualny by pomóc Ci osiągnąć to co chcesz!

UMÓW SPOTKANIE

Wizyty u Pani Ani, to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Bardziej otworzyłam się na ludzi, ucząc się jednocześnie stawiać zdrowe granice. Przestałam się przejmować i zastanawiać, co powiedzą ludzie. Nie marnuję już energii na rzeczy, na które nie mam wpływu, a skupiam się na tym, co dla mnie ważne i dobre

 

- Anna

Nie przypuszczałam że to jest możliwe - moje podejście do pracy na etacie zmieniło się bardzo, mój plan związany z rozwojem działalności nabrał mocy i czuję się z tym świetnie 🙂

 

- Patrycja

POZNAJ OPINIE O COACHINGU BIZNESOWYM

Współpraca opiera się na partnerskim podejściu, gdzie Twoje cele są naszym priorytetem. Sesje są momentem refleksji, dyskusji nad postępami i dostarczaniem konkretnych narzędzi, które pomagają w realizacji Twoich celów biznesowych.

Następnie przechodzimy do regularnych sesji indywidualnych lub zespołowych. Każde spotkanie trwa około 60 minut ( w przypadku sesji 1:1) lub 8 godzin (w przypadku coachingu zespołów). Skupiamy się na osiąganiu ustalonych celów, rozwijaniu strategii oraz rozwiązywaniu bieżących wyzwań. Podczas sesji powstaje lista zadań do wykonania oraz klarowny planem działania na przyszłość.

 

Po tym wstępnym etapie przechodzimy do określenia konkretnego planu działania. Razem wytyczamy cele, które chcesz osiągnąć, ustalamy realistyczny plan pracy oraz harmonogram spotkań. Dzięki temu będziemy mogły efektywnie wykorzystać czas i skupić się na kluczowych obszarach.

 

Pzebieg współpracy w BloomArt Coaching zaczyna się od wstępnego spotkania, które stanowi swoisty punkt wyjścia. Na tym etapie jesteśmy tutaj, by poznać Twoje cele, oczekiwania oraz zobaczyć, czy współpraca między nami jest możliwa i przyniesie pożądane rezultaty. To spotkanie pozwala nam ustalić kierunek i zdefiniować obszary, na których będziemy pracować.

 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ

NASZA DROGA

ROZWIĄZANIE, KTÓREGO

POTRZEBUJESZ

Co by było, gdybyś zlikwidowała swoje wszystkie obawy i dzięki rozwiązaniu dotychczasowych problemów, po prostu zaczęła cieszyć się życiem? Podążałabyś drogą, która doprowadzi Cię do miejsca, gdzie wiesz, jak działać, jakie decyzje podejmować i co robić, żeby firma generowała zyski, a Twoja marka stała się ceniona na rynku.

 

Jak wyglądałaby Twoje codzienność, gdybyś wiedziała co robić, żeby Twoje działania przynosiły korzyści dla Twojej firmy i życia poza nią? Gdybyś nauczyła się delegować działania, które wychodzą poza zakres Twoich specjalizacji i odważyła się sięgnąć po możliwości, które cały czas otaczają Twój biznes, jednak nigdy nie wiedziałaś jak się za to zabrać.

 

Z jaką energią zaczynałabyś dzień, wiedząc, że mocno wierzysz w siebie, swoją wiedzę, doświadczenia i intuicję i nikt nie jest w stanie przekroczyć wyznaczonych przez Ciebie granic?

 

Gdybyś każdego dnia, jako świadomy lider, obdarzała swój zespół wsparciem i partnerską relacją, opartą na szacunku i akceptacji drugiego człowieka, by razem tworzyć kreatywne i nieszablonowe rozwiązania?

 

W końcu awansowałaś lub założyłaś swój biznes po to, by właśnie osiągnąć to wszystko. Cieszyć się swoją niezależnością, działaniami opartymi na poczuciu własnej wartości. Patrzeć, jak rozkwitają przy Tobie ludzie, Twoja firma, Twój biznes. Nie potrzebujesz już kuli u nogi, która tylko spędza sen z Twoich powiek, napełnia cię niepokojem i stresem. Nie chcesz przejmować się tym, co przyniesie każdy dzień. Chcesz, by balans między pracą a życiem stał się misją możliwą do zrealizowania.

GDYBYŚ MOGŁA OSIĄGNĄĆ CO TYLKO CHCESZ

Zdecydowałaś się założyć swój własny biznes lub planujesz podjąć taką decyzję. Wreszcie chcesz spełnić swoje marzenia o działaniu na własnych zasadach i budowania marki w zgodzie z Tobą i wartościami, którymi się kierujesz. Masz ogromne i ambitne cele, mnóstwo pomysłów, ale nie bardzo wiesz, w którym kierunku to wszystko zmierza. 

 

Przytłoczyła Cię codzienność i brak organizacji rozdzielającej życie firmy od prywatnego. Masz wrażenie, że nie tak powinno to wyglądać, a widząc innych prężnie działających liderów zastanawiasz się, co robisz nie tak i czy to wszystko jest aby na pewno dla Ciebie? Nie spodziewałaś się, że będzie tak ciężko i momentami nie tylko będziesz swoim własnym szefem, ale także będziesz pełnić szereg innych funkcji, o których nie miałaś pojęcia lub nie sądziłaś, że są takie skomplikowane. Przecież Ty tylko chciałaś spełniać się zawodowo w tym, w czym jesteś specjalistką, sprzedawać dopracowane produkty, prowadzić zespół w zgodzie ze swoimi wartościami i wspólnie osiągać cele, by na końcu cieszyć się zyskiem i zadowolonymi klientami. 

 

Pisałaś się na rolę marketingowca, managera, organizatora, mediatora, ale nie spodziewałaś się, że najtrudniejszą rolą jest brak asertywności, delegowania zadań i pracy w zgodzie ze swoimi wartościami. Starasz się ciągle uczyć, rozwijać nowe umiejętności, dopracowywać priorytety, przez co czujesz, że pracujesz 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu? A gdzie miejsce dla Ciebie? Próbowałaś już szeregu możliwości, starałaś się wszystko planować, pracować nad produktywnością, nad wydajnością, ale wciąż nie widzisz efektów, a  wręcz przeciwnie momentami masz wrażenie, że toniesz, a Twój zespół nie jest już tak zgrany i efektywny? To wcale nie musi tak wyglądać!

CZY COACHING BIZNESOWY JEST DLA CIEBIE?

COACHING BIZNESOWY

Pragniesz prężnie rozwijać swój biznes, budować wyjątkową markę, która jest autentyczna i przyciąga idealnych klientów, zadbać o siebie jako manager albo rozwijać swój zespół?
 
Pracujesz na stanowisku menedżerskim? Chcesz być liderem, który potrafi motywować i budować relacje na bazie empatii i wrażliwości?
Chcesz nauczyć się radzić sobie ze stresem i stawiać granice?
 
Planujesz rozwijać swoich współpracowników i stawiasz na pracę zespołową?
Marzysz o własnym biznesie, ale nie umiesz zbudować planu działania, wyznaczyć priorytetów i decyzyjności?

Telefon: +48 605 742 493

E-mail: kontakt@bloom-artcoaching.pl

Copyright © 2024 BloomArt Coaching 

Coaching biznesowy to niezwykłe doświadczenie, nie tylko dla Twojej firmy, ale także dla Ciebie jako przedsiębiorcy, lidera, menadżera. To podróż, która otwiera nowe horyzonty i umożliwia spojrzenie na biznesowy świat i wyzwania z nim związane z zupełnie innej perspektywy. To niczym zmiana okularów, które pozwalają dostrzec rozwiązania tam, gdzie wcześniej widziałeś jedynie problemy. To także szansa na odkrycie w sobie lub u innych ukrytego potencjału, który możesz wykorzystać dla rozwoju swojego biznesu.

 

Dzięki naszym wspólnym sesjom otrzymujesz wyjątkowe wsparcie w rozwijaniu umiejętności przydanych do zarządzania swoja firmą i rozwijania swoich zespołów. Coaching biznesowy pozwala Tobie poznać swoje mocne strony, a także dostrzec obszary nad którymi warto bardziej popracować, co zaprowadzi Cię do efektywnych działać, czy poprawy relacji biznesowych. 

 

Podczas odkrywania swojego potencjału, badaniu metod, które będą sprzyjać Tobie i Twojemu biznesowi, zbudujesz również pewność siebie. Podczas współpracy zyskujesz nie tylko nowe narzędzia, ale także determinację i śmiałość w podejmowaniu decyzji. A jak wiesz w prowadzeniu biznesu, pewność siebie jest kluczem do sukcesu. Gdy zaczynasz efektywnie zarządzać czasem i weryfikować zadania, przy okazji uczysz się radzenia sobie ze stresem, co w dynamicznym środowisku biznesowym jest niezmiernie ważne. A gdy tylko masz wszystko zorganizowane, jak trzeba, wiesz co robić i którędy podążać stres zaczyna znikać, a uwaga skupia się na efektywnym działaniu.

 

Wybierając coaching biznesowy, inwestujesz w przyszłość. To droga, która prowadzi do długoterminowych korzyści, zarówno dla Ciebie, Twojego zespołu, jak i Twojej firmy. Jeśli stawiasz na mocny, kreatywny i zgrany zespół, to ta oferta jest również dla Ciebie. Bez budowania relacji w biznesie nie ma innowacji. Poprzez wspólną pracę umacniamy nasze indywidualne talenty, by razem stworzyć pomysł, który przyniesie nie tylko satysfakcję, ale i poczucie bycia wartościowym i docenionym. Warto nad tym pracować!